SEO / SEM Usługa kompleksowa

Poszczególne działania marketingowe w internecie, opisane w ofercie mogą być realizowane wybiórczo, każde z osobna, ale najlepsze efekty przynosi działanie kompleksowe.

Realizacja poszczególnych działań przez jedną agencję przynosi lepsze efekty, ponieważ działania te uzupełniają się, wymieniają się danymi, a wszystkim kieruje jedna osoba decyzyjna.

***

Pozycjonowanie stron może opierać się nie tylko o dobór słów kluczowych w oparciu o różne narzędzia, ale również o wyniki reklamy w Google. Dane z tej reklamy można uzyskać dosyć szybko i sprawdzić na przykład, które słowa są najczęściej wyszukiwane, które najlepiej konwertują. W oparciu o takie dane można optymalizować serwis, jego poszczególne podstrony.  Wartość danych pozyskiwanych z Google Ads ma duże znaczenie, ponieważ pochodzą z tego samego serwisu. Dane pozyskiwane z narzędzi maja charakter bardzo ogólny i nie zawsze przekładają się na konwersję w konkretnym serwisie.

Podobnie jest z content marketingiem prowadzonym na blogu firmowym. Do poszczególnych tekstów trzeba wracać o optymalizować je pod kątem fraz, które pozyskuje się z zewnętrznych narzędzi oraz z danych pozyskiwanych z Search Console i z Google Analytics. W ten sposób można podnieść liczbę odwiedzin z wyszukiwarek o kilkanaście – kilkadziesiąt procent, co w skali całego serwisu może być wielkością znaczącą. W rezultacie sprzedaż usług lub produktów wzrasta.

Budowa stron internetowych bez konsultacji ze specjalistą SEO bardzo często wymaga późniejszej przebudowy, co zwykle bywa kosztowne. Wymaga nie tylko zmiany struktury serwisu, ale również pisania od nowa wszystkich tekstów. Współpraca jest konieczna, unika się wówczas wielu błędów, które odwlekają działania promocyjne o wiele miesięcy.

NVVI oferuje łączenie działań promocyjnych w różnej konfiguracji – poszczególne działania mogą być przez nas wykonywane lub tylko konsultowane poprzez wykonanie audytu strony internetowej lub audytu pozycjonowania. Z doświadczenia wiemy, że przynosi to dobre efekty.

Poczytaj o pozycjonowaniu lokalnym – Pozycjonowanie stron Gorzów.